MONSTERS – SPORTY WALKI

TRENER

TRENER

Aleksander Rychlik

 

Swoją wiedzę zawdzięcza długoletniej karierze zawodniczej. Przez wiele lat trenował wyczynowo taekwondo olimpijskie, zdobywał medale i tytuły podczas mistrzostw Polski. Był członkiem kadry narodowej, wielokrotnie reprezentował kraj podczas imprez międzynarodowych, startował na uniwersjadzie i mistrzostwach Europy.

Po zakończeniu kariery w taekwondo rozszerzył swoje zainteresowania o inne sztuki walki. Z sukcesami uprawiał brazylijskie ju-jitsu, a następnie rozpoczął karierę w mieszanych sztukach walki, staczając pojedynki dla najlepszych federacji w kraju.

Wiedzę i doświadczenie zdobywał pod okiem wybitnych trenerów, fizjoterapeutów i psychologów. Jako członek kadry narodowej miał możliwość współpracy nie tylko z trenerami taekwondo, ale także specjalistami od innych dyscyplin, na przykład lekkiej atletyki czy podnoszenia ciężarów. Bezcenna i inspirująca okazała się także późniejsza współpraca z trenerami boksu, kick-boksingu i MMA.

Obecnie pasją Aleksandra jest przekazywanie wiedzy i umiejętności innym. Liczna grupa zadowolonych podopiecznych dowodzi, że zamiłowanie do sportu przy odpowiednim podejściu może być zaraźliwe.

Jako zawodnik Olek zawsze wyznaczał sobie najwyższe cele, podobne zasady stosuje jako trener.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nie czekaj, zadzwoń, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!